Ako nás vidia klienti

Referencie

Ďakujeme za dôveru a spoluprácu našim klientom. Vážime si vašu dôveru. 

O Vašu spoločnosť sa postaráme ako o našu vlastnú. Naše služby Vám vieme zabezpečiť na území celého Slovenska aj bez potreby osobného stretnutia. Od vzniku sme založili 3.000 spoločností, servis sme poskytli 1.900 spoločnostiam a sídlo poskytli 140 spoločnostiam.

Dobrý deň, chcela by som sa Vám veľmi pekne poďakovať za úspešné založenie spoločnosti J.........O s.r.o. Veľmi dobre sa mi s Vami jednalo, veľmi jednoducho, naozaj promptne z Vašej strany sme mali všetky informácie, ktoré sme potrebovali. Keď som dostala na Vás referencie, že ste veľmi dobrá a spoľahlivá spoločnosť nevedela som si predstaviť do akej miery. No Vy ste oveľa predbehli moje očakávania. Budem na Vás dávať referencie a doporučovať Vás ďalším potenciálnym klientom. A veľmi vrelo odporúčať ďalej...... Ešte raz veľmi pekne ďakujem a ak budem v budúcnosti potrebovať niektorú zo služieb, ktorú poskytujete určite sa na Vás s radosťou obrátim. S pozdravom a prianím pekného dňa.
Miriama Š.
Dobrý deň. Vy ste mi v minulosti zakladali s.r.o. a bol som s vami spokojný tak by som sa na vás chcel ešte obrátiť - chcel by som vás poprosiť o založenie ďalšej s.r.o.
Michal K.
Ďakujem za vybavenie, teraz som pozeral v OR zmena je prevedená. Ešte by som chcel dodať, že som maximálne spokojný s Vašimi službami a prístupom a každopádne Vás budem odporúčať svojim známym, ako aj obchodným partnerom.
Mgr. Ján D.
Krásny deň prajem. Už ste mi jednu s.r.o. založili a som veľmi spokojný s vašimi službami. Chcel by som si založiť druhú. Prosím, pošlite mi podrobné informácie a s radosťou vyplnim... Ste skvelí v tom čo robíte. Neprestávajte!
Dávid H.
Nakoľko spoločnosť

D.....E s.r.o. som kupoval pred pár rokmi ako "ready-made" od Vás a bol som s vaším jednaním spokojný mám v tejto dobe záujem o zápis do OR - rozšírenie predmetov podnikania o koncesiu na taxislužbu.

Vincent D.
Dobrý deň. Vy ste mi v minulosti zakladali s.r.o. a bol som s vami spokojný tak by som sa na vás chcel ešte obrátiť - chcel by som vás poprosiť o založenie ďalšej s.r.o.
Michal K.
Veľmi pekne ďakujem. Dostali sme odporúčanie na Vašu spoločnosť a sme radi, že sme využili Vaše služby, sme veľmi spokojní s profesionálnou, bezproblémovou a rýchlou komunikáciou.
Lenka D.
Veľmi pekne za promptné spracovanie a ústretovosť.
Andrej O.
Ďakujem Vám za zaslané doklady k s.r.o. E......d, ako i za Váš ústretový a bezproblémový prístup počas vybavovania.
Peter M.
Dobrý deň. Ďakujem Vám za promptné jednanie. Ďakujem a prajem pekný deň.
Michal L.
Dobrý deň. Ďakujem za vašu ústretovosť a v budúcnosti istotne opäť využijem vaše služby. Ešte raz ďakujem a prajem vám veľa úspechov.
Daniel H.
Veľmi ďakujem za všetky informácie a bezproblémovú spoluprácu a vybavenie.
Ing. Martin S.
Dobrý deň, v minulosti som už využil vaše služby a bol som spokojný. Preto by som vás chcel požiadať o založenie ďalšej s.r.o.
Roman J.
Dobrý deň, dostala som dobré referencie na Vás. Potrebovala by som založiť novú s.r.o.
Mgr. Martina G.
Ďakujem pekne za perfektné služby.
Zuzana K.
Dobrý deň Ďakujem Vám veľmi pekne za perfektné služby. Ak máte priestor na referencie rada dám svoju veľmi pozitívne hodnotenú. Prajem Vám všetko dobré v novom roku 2021! Ďakujem a zostávam s úctou.
Martina B.
Dobrý deň, obraciam sa na Vás na základe už uskutočnenej spolupráce a mojej spokojnosti, chcela by som urobiť ďalšie zmeny v rámci sro... , vopred ďakujem a zdravím.
Zuzana L.
Veľmi pekne ďakujem za vaše služby. A som vďačná aj za odporúčanie na Vašu spoločnosť, takto to má všetko fungovať, odbornosť, promtnosť. Som spokojná s Vašou prácou, určite budem odporúčať ďalej.
M. B.
Dobrý deň. Nakoľko ste nám zakladali spoločnosť z.....u, s.r.o. a boli sme veľmi spokojný, chcel by som Vás touto cestou požiadať o zrealizovanie zmeny sídla v nej.
Marek K.
Dobrý deň, nakoľko sme s Vašimi službami veľmi spokojní, znova sa na Vás obraciame s prosbou o spoluprácu. Ide o zmenu spoločníka v našej spoločnosti N...........O s.r.o.
Ing. Patrícia B.
Dobrý deň, na základe spokojnosti pri zakladaní mojej prvej spoločnosti W......S s.r.o. sa na Vás obraciam so záujmom o spoluprácu pri založení novej firmy. Ďakujem.
Vladimír W.
Výborne ďakujem bola som spokojná určite sa ozvem keď budem potrebovať. Prajem pekný deň.
Monika B.
Dobrý deň, mám záujem o založenie s.r.o . Dostal som tip od známeho, bol s vašou firmou veľmi spokojný. Ďakujem.
Kristian K.
Dobrý deň, dnes mi prišli doklady k vami založenej s.r.o., ďakujem za Vaše služby bol som veľmi spokojný.
Martin B.
Približne pred 5 rokmi sme u Vás zakladali spoločnosť H........A, s.r.o. a boli sme s Vašimi službami spokojní. Teraz by sme potrebovali založiť novú s.r.o.
Anna V.
Dobrý deň. Nakoľko som bol v minulosti veľmi spokojný s vašimi službami obraciam sa na Vás so žiadosťou o radu.
Jaroslav M.
Dobrý deň pán, ďakujeme Vám za spoluprácu a za vybavenie našej žiadosti. Ako vždy som bola veľmi spokojná. Prajem pekný deň.
Zdena O.
Dobrý deň, nakoľko v r. 2016-17 ste mi zakladali spoločnosť P............K, s.r.o. a bol som veľmi spokojný s Vašim prístupom, obraciam sa na Vás so žiadosťou o založenie novej s.r.o.
Ing. Róbert K.
Dobrý deň, zakladali sme pred pár rokmi cez vás spoločnosť: D..........a s.r.o. Boli sme maximálne spokojný s vašimi službami. Potrebovali by sme ďalšie služby.
Michal K.
Ďakujem pekne za info a hlavne promptné vybavenie našej žiadosti. Už v minulosti sme boli s Vašimi službami veľmi spokojní a určite sa na Vás budeme obracať aj naďalej.
Rastislav Ď.
Dobrý deň, ďakujem za oznámenie a vyslovujem veľkú vďaku za Vašu prácu. Bola som veľmi spokojná s vybavením mojej požiadavky.
Zdena O.
Ďakujeme Vám aj Vašej spoločnosti za pomoc, poradenstvo a založenie S.............š. Zakladanie prebehlo rýchlo, s čím sme nad mieru spokojní.
Ľubka K.

Partneri