Založenie s.r.o.

Založenie s.r.o. do 2 týždňov

Založenie s.r.o. je skvelou možnosťou a prvým krokom k dosiahnutiu vašich podnikateľských cieľov. Založiť si s.r.o. s nami bude jednoduché.

Aj my sme kedysi začínali a vieme koľko čakania na úradoch a vypisovania nezmyselných tlačív to obnáša. Zbavte sa týchto neproduktívnych činností a nechajte svoju spoločnosť s.r.o. zaregistrovať nám. Ušetríme Vám desiatky eur a množstvo času.

Založíme spoločnosť s ručením obmedzeným presne podľa vášho zadania a bez akýchkoľvek starostí – spoľahlivo, profesionálne a už do dvoch týždňov! Vy sa venujte plánovaniu svojho podnikania a založenie s.r.o. nechajte na nás.

OD 01.01.2016 BEZ POTREBY SPLATENIA ZÁKLADNÉHO IMANIA NA OSOBITNÝ ÚČET V BANKE !

Založenie s.r.o. len za

89€

Všetky naše služby poskytujeme online bez potreby osobného stretnutia

Dokumentácia

Živnostenské listy

Zápis do Obchodného registra

Daňový úrad

Dodatočné náklady klienta

Najčastejšie otázky

Áno, bezproblémov a to kdekoľvek na Slovensku za rovnakú cenu.

 

 Založiť firmu trvá cca 10 pracovných dní, počas ktorých vám vybavíme osvedčenie o živnostenskom oprávnení  a zápis s.r.o do Obchodného registra.

 Áno, aj s presným popisom čo a koľkokrát ktorý dokument treba podpísať.

Áno, vypracujeme ho my, súhlas so sídlom je súčasťou dokumentov.

 Nie, list vlastníctva si nájdeme sami na internete a podľa neho vypracujeme súhlas so zriadením sídla spoločnosti pre zápis do obchodného registra.

Áno, je to voľná živnosť, v rámci nej je možné vykonávať aj prípravné práce pre uskutočňovanie stavieb a dokončovacie stavebné práce pri uskutočňovaní exteriérov a interiérov.

Áno, naši špecialisti Vám vysvetlia, čo budeme na to od Vás potrebovať.

Maté otázky? Napíšte nám


Partneri